Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ženichův předsvatební deníček :)

polovina listopadu 2012: ženich začal přemýšlet

30.11.2012 23:56: nevěsta odpověděla "jo"

leden - květen 2013: vykazuji nečinnost a analyzuji situaci, má aktivita připomíná akcie AAA Auto v období červenec - září 2012, ale koukněte co přišlo potom :-)

aaa-auto-3591.png

konec května 2013: začínám přemýšlet nad oblekem

jednou v červnu: oblek - ok, košile - ok, kravata - ok => a jak náš nákup vypadal to beze slov ukáže obrázek níže :-)

tumblr_mmzs2vwhkt1rfz13mo1_400.jpg

 

 

 ...jo a na ouřadu už jsme taky byli a jak se Kačka bude jmenovat nechám na Vaší představivosti...

 

Tak pánové, rozlučka bude v autokempu Lučina společně s tímhle týpkem http://misove.cz/, asi tímhle týpkem 1308720822-captain-morgan.jpg no a předpokládám, že se dostaví i tady ten radegastfoto.jpg.

 

Dnes (28.8.2013) jsem dostal kartáč, že tady prý nic nepíšu. Dobrá chlapci, tady to máte. Rozlučka se svobodou byla za účasti výše zmíněného poloboha Radegasta úspěšná do té míry, že na svou občanku už asi v životě do autokempu Lučina nemůžu...leda bych si vzal přijmení Carbol, takže nemůžu. Krom pár nekvalitních polštářů, které nevydrží pár hodů do dálky a ugrilovaného sedacího zařízení zůstalo vše na svém místě takže se vlastně skoro nic nestalo. Co se dovezlo to se víceméně vypilo a snědlo a to co se nevypilo tak se z bečky přemístilo na vozidla kolemstojících. Ještě, že bylo teplo a šlo to tak blbě dolů :-)

No...k rozlučce by to asi stačilo a teď pojďme k přípravám... www.katkaapetaknapovi.estranky.cz/clanky/nevestin-predsvatebni-denicek---.html  :-)